Premiera: „Czytanie z Kości”

W listopadzie do księgarń trafiła trzeci i ostatni kryminał z cyklu o Leocharesie – „Czytanie z Kości”. Zaczęcam do lektury!

685b9db9a8496f934fb11fc7740697bb

Veii, 421 r. p.n.e. Leochares podejmuje się ostatniego zadania: ma odkryć, kto stoi za zabójstwem etruskiego króla. Nic jednak nie idzie tak, jak powinno. Wspólnik mordercy woli zginąć, niż pomóc w śledztwie, a główny świadek o włos unika śmierci w zamachu.

Londyn, 2015 n.e. Inga Szczęsna, młoda archeolożka, przygotowuje prezentację na konferencję naukową. Niespodziewanie odkrywa tajemnicę, do której kluczem są liczące ponad dwa tysiące lat kości.

Dwie zbrodnie, dwa śledztwa. Pierwsze toczy się w starożytności, drugie – w dzisiejszych Włoszech. Zabójca jest jeden. I tylko czytelnik może go zdemaskować.

 

2 thoughts on “Premiera: „Czytanie z Kości”

  1. Właśnie skończyłem czytać. Bardzo dobra książka. Zresztą wszystkie trzy są świetne. Ciekawa postać, którą bardzo polubiłem, świetne tło historyczne. Szkoda, że to już koniec. Dziękuję:)

  2. Wczoraj skończyłem. Bardzo dobra książka. Pozostałe też są bardzo dobre. Ciekawy bohater, którego polubiłem, tło historyczne doskonałe. Szkoda, że to już koniec. Dziękuję Panu za miło spędzony czas:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s